HAKKIMIZDA

Tefenni Villas Hotel, 1985 -2001 yılları arasında Erkan ailesi tarafından tavuk çiftliği olarak hizmet veren işletme, ekonomik ömrünü tamamladıktan sonra 2012 yılında Burdur bölgesinde örnek "Eko-turizm" projesi olarak değerlendirilmiş ve bu bağlamda ön çalışmalara başlanmış ve misafirlerin alternatif tatil deneyimini en üst düzeyde yaşaması için özenle düşünülmüş mimari yapısı ile 2015 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda otel içinde bulunan Tefenni Kent belleği, Traktör ve Tarım müzesi ile tarihe yeniden ışık tutmaktadır. Bölgede ilk ve örnek olan bu eko turizm projesi ticari kaygılardan uzak ve daha çok yöre halkının sosyo-ekonomik gelişimini sağlamak, maddi manevi bölgesel ve yerel fayda sağlamak aynı zamanda çevre bilincini aşılamak amacıyla hayata geçirilmiştir.
 
Recai Yavaş
 Otelimizde ağırladığımız tüm misafirlerimizi kendi evlerinde ki konforu yakalamaları için bire bir ilgilenmekten keyif almaktayız. Misafirlerimizin otelimizde yer ayırtmasıyla başlayan süreç  misafirlerin otelde konakladığı zaman, çevre gezilerinde ki ziyaretleri (Salda gölü ziyareti, Lavanta gezileri) ve tekrar evlerine dönünceye kadar geçen süreç, Genel Koordinatörümüz Recai YAVAŞ tarafından özenle yönledirilmekte ve takip edilmektedir. 
 Doğa ile iç içe tatil anlayışı için bizi tercih eden tüm misafirlerimiz ile her geçen gün büyüyen kocaman bir aileyiz, buradan tüm misafirlerimize, çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza ayrıca teşekkür ederiz.