Salda Gölü Otel Konaklama

Salda Gölü Otelleri saldivler Konaklama kamp alanı Yeşilova Burdur

Günümüz dünyasında, şehir hayatının nasıl bir mücadele olduğunu anlatmaya gerek yok tabii ki… Sabahtan akşama kadar yoğun bir koşturmaca ile hem çocuk yetiştirip hem de kendi standartlarını sürdürmeye çalışan bebekli ve çocuklu aileler için tatilin ne demek olduğunu da çok iyi biliyor ve çok önemsiyoruz.
 
Salda Gölü Maldivler gezisi-Lavanta turu veya doğa ile iç içe tatil eko turizm anlayışı için otel ve konaklama ihtiyacınız için Tefenni Villas-Otel en iyi seçenek olarak her zaman ön plana çıkmaktadır, ayrıca aile oteli apart villa konsepti ile çocuklu ailelerin ilk tercihi olmakta haklı başarıyı göstermektedir. Tatil planlarında çok fazla ayrıntıya dikkat edip, çocukla ve hatta bebek ile en rahat geçirebileceğiniz tatilin hesabını yapıyorsunuz muhtemelen otelimizden mutlu ayrılacaksınız. Bu süreçte sizlere alternatifler sunabilmek adına çocuk dostu aile oteli olarak da sizleri en iyi doğa ile iç içe tatil anlayışı ile Salda gezisi-Lavanta turu yada Burdur gezilerinizin vazgeçilmez durağı olmaktan onur duymakta ve alternatif tatil seçeneği sizleri beklemektedir. Otelimizde geniş tutulan yeşil alanlar ile çocuklarınız keyifli zaman geçirecek ve küçük çiftlik hayvanları ile eğlenecek ve eşsiz deneyimler kazanacaktır. Otelimiz içinde bulunan antika ve tarım müzemiz ile sizleri bölgenin tarihi yolculuğunu tanıklık edeceksiniz. Salda gölü otel ve konaklama tercihlerinde en çok tercih edilen aile oteli olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız.

Yorumlar

Betül Yılmaz Eren
Salda gölü gezimizde, Salda gölüne 30 dakika uzaklikta yer alan mini tatil koyu konseptinde bir mekan. Villa tipi odalar gayet yeterli. Modern dizayn edilmiş küçük villalar, içerisinde ufak bir salon, amerikan tipi minik bir mutfak bile yer aliyor. Genis bir alana kurulu. özellikle çocuklar icin keyifli bir yer olaması tercih sebebi. İcerisinde müze bile bulunuyor. Restorandaki yiyecek ve iceceklerin fiyati gayet makul duzeyde. Fiyat/performans orani son derece iyi. Bu yuzden bu bölgeye yeniden gelirsen bir kez daha burada konaklamayi tercih ederim.